Další benefity našich produktů

RUČNÍ VÝROBA

Všechny produkty vyrábím osobně a ručně v Třinci – česká výroba. V každém produktu najdete i kus mně. Celý proces od sestavení receptury po testování, výrobu, etiketování až expedici prochází mýma rukama, což je pro nás klíčové. Máme pod kontrolou celý proces od výroby až po zabalení vaší objednávky. 

 

PŘÍRODNÍ PRODUKT

V našich produktech najdete pouze 100% přírodní suroviny. Žádné chemické přísady ani parfemace. Co neznamená, že naše kosmetika nevoní, ba naopak. Produkty jemně a nevtíravě voní díky použitým surovinám v bio kvalitě.

Všechny suroviny, které mohou být, jsou v bio kvalitě. Věříme v blahodárné účinky přírody. Naše receptury jsou spojením přírody a vědeckého pokroku. Nejvyšší kvalita je pro nás klíčová. 

 

POUZE HYDROLÁTY 

Žádná voda. V našich produktech nenajdete vodu na prvním místě, jakožto nejlevnější surovinu, která má na pleť minimální účinek. Používáme pouze květinové vody, takzvané hydroláty v bio kvalitě, které obsahují cenné látky rostliny a jsou prospěšné pleti. Věříme v sílu přírody a její blahodárný účinek pro vaši pleť.  Oproti vodě, která pleti přináší jen minimální účinek.

 

ÚČINNÉ SLOŽENÍ 

Dlouho jsem sestavovala receptury, aby byly šetrné k pleti a účinné. Každou surovinu pečlivě vybírám a kombinují aktivní látky, tak, aby mezi nimi docházelo k dokonale synergii a harmonii. Opírám se o klinické studie účinností surovin, které používáme do naších produktů. Účinky na pleti jsou viditelné téměř ihned. Důkazem účinnosti jsou naše spokojené zákaznice a mnoho recenzí. 

Zpět do obchodu