O SISI

Víte, co se stane, když se spojí vášeň s inovací?

Vznikne SISI - jméno, které není jen dalším ozvěnou v kosmetickém průmyslu, ale revolucí sama o sobě. Příběh, se začal psát touhou pro šetrnějšímu přístupu k naší  planetě, odvahou, kreativitou, a dnes se stává symbolem ženské elegance, síly a křehkostí zároveň. 

 

 

SISI není jen značka, je to manifestace odhodlání překročit bariéry krásy. Místo, kde ručně vyrábím přírodní  kosmetiku, není jen laboratoř - prostor pro vývoj produktů. Je to místo, kde se rodí revoluce – vnímavosti ke svému tělu, kráse a laskavosti k sobě samé.

Spojujeme nejmodernější technologie  s osvědčenými přírodními ingrediencemi, abychom vytvořili nejen produkty, ale zážitky, které mění životy.

Ale SISI není jen o kosmetice – je to o spojení. Naše zákaznice jsou to ženy, které se inspirují a podporují navzájem.

 

Jak to, že SISI kosmetika funguje tak dobře?

Známe svoje zákaznice a neustále nás zajímá, co jejich pleť potřebuje. Podle toho tvoříme receptury, testujeme a upravujeme složení, dokud nevznikne produkt, který opravdu pomáhá. SISI produkty se vzájemně doplňují a spolupracují mezi sebou, zároveň ale nebudou stát v cestě vašim oblíbeným produktům, které nechcete měnit a potřebujete jen doplnit konkrétní produkt do své rutinní péče o pleť.

 

 

"Krása je stav mysli a vnitřního pocitu-

já přidávám vaší pleti extra vrstvu péče. "

 

 mceclip0-19

mceclip0-20

 

Zpět do obchodu